Sklep ogrodniczy oferujący najlepsze rośliny wprost do Twojego ogrodu


Ogród pełen mieniących się kolorami kwiatów i krzewów o dekoracyjnych liściach jest marzeniem niejednej osoby. Możemy w nim uprawiać kwitnące byliny i drzewa, krzewy owocowe, pachnące zioła i warzywa. Tylko od Ciebie zależy, co posadzisz i będziesz pielęgnować. Tym bardziej dlatego cieszymy się, że obdarzyłeś nas swoim zaufaniem i wybrałeś właśnie nasz sklep ogrodniczy. Mamy nadzieję, że otrzymane rośliny sprawią Ci wiele radości i z satysfakcją będziesz podziwiał ich piękno w Twoim ogrodzie. Jednocześnie głęboko wierzymy, że zarówno jakość, jak i kondycja otrzymanych sadzonek spełnia Twoje oczekiwania. W trosce o zadowolenie naszych klientów dołączamy w formie ulotki kilka istotnych porad związanych z dalszym postępowaniem po otrzymaniu paczki z roślinami.

Rośliny oferowane przez nasz sklep ogrodniczy mają rozbudowany system korzeniowy, dzięki czemu można je wysadzać praktycznie przez cały rok. Wyjątek stanowi zima, która przez wzgląd na panujące warunki atmosferyczne nie jest najlepszą porą na tego typu czynności. W celu zapewnienia roślinie lepszych warunków do rozwoju istotne jest postępowanie według zasad zawartych na naszej ulotce już podczas sadzenia. Dotyczą one odpowiedniego stanowiska, rodzaju gleby, wilgotności podłoża i nawożenia. Należy pamiętać o ostrożnym i delikatnym wyjmowaniu sadzonki z doniczki, aby nie naruszyć bryły korzeniowej. W przypadku roślin w pojemnikach, wysyłanych przez nasz internetowy sklep ogrodniczy, dajemy Ci niemal stuprocentową gwarancję, że roślina się przyjmie.

Z myślą o naszych stałych klientach przygotowaliśmy specjalny kupon rabatowy na kolejne zamówienie. Wszystkie nieprzecenione rośliny, które oferuje nasz internetowy sklep ogrodniczy, objęte są rabatem w wysokości 10%. Wystarczy tylko, że dokonując zakupów, wpiszesz w odpowiednie okienko kod rabatowy: „świat ciekawych roślin” i wciśniesz przycisk „aktywuj”. Promocja obowiązuje przez okres trzech miesięcy od daty zaksięgowania wpłaty za ostatnie zakupy. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich pozycji z bogatej oferty na obecny sezon, w której znajdziesz wiele oryginalnych i niewymagających gatunków bylin, krzewów i drzewek. Ponadto dla każdego, kto poleci nasz sklep ogrodniczy, przewidujemy darmową dostawę oraz kupon rabatowy na pierwsze zamówienie dla przyjaciela.

Zachęcamy do odwiedzin naszego bloga, na którym znajdziesz wiele praktycznych porad i konkursów z nagrodami. Warto skorzystać z możliwości zapisania się do newslettera. Raz w miesiącu wyślemy Ci wiadomość z listą przecenionych roślin wraz z linkiem, który przekieruje Cię na nasz internetowy sklep ogrodniczy. Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco z informacjami o najnowszych produktach, śledź nas na Facebooku. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości i udzielić rzetelnych porad związanych zarówno z pielęgnacją roślin, jak i uzupełnieniem kolejnych pozycji w Twoim przydomowym ogrodzie. Życzymy sukcesów w uprawie.

https://egarden24.pl/